Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023.

Studium Języków Obcych UTH Radom przeprowadzi dla studentów – kandydatów UTH Radom, którzy będą ubiegać się o wyjazd na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023 egzaminy: pisemny i ustny z języków obcych. Egzamin odbędzie się w dniu 17.03.2022 o godz.17:00 na Wydziale Ekonomii i Finansów w auli nr 219.

Chętni studenci zapisują  się na egzamin drogą elektroniczną przesyłając na adres: sjo@uthrad.pl następujące dane: imię
i nazwisko, wydział, rok studiów oraz język obcy, z którego będą zdawali  egzamin.

Studenci, którzy posiadają certyfikaty dokumentujące zdany egzamin z języka obcego przesyłają skan na wyżej podany adres.

Uprzejmie prosimy wszystkich kandydatów na wyjazdy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Programu Erasmus+ znajdującymi się na stronie Działu Współpracy z Zagranicą UTH Radom, w zakładce Erasmus+:  https://dwz.uniwersytetradom.pl/erasmus/.

Dział Współpracy z Zagranicą
tel. 48 361 7073