Konkurs! CEWE Photo Award 2021

18.05.2020 – 31.05.2021

Witamy w światowym konkursie fotograficznym:

CEWE Photo Award 2021

CEWE Photo Award łączy miłośników fotografii na całym świecie oraz celebruje otaczające nas piękno. Ten największy na świecie konkurs fotograficzny startuje ponownie w kolejnej edycji z motto “Our world is beautiful” – Nasz świat jest piękny. Zdjęcia mogą być zgłaszane w 10 kategoriach. Wygraj i zdobądź jedną z 1000 atrakcyjnych nagród wartych łącznie aż 250 000 Euro. Co ważne – dodatkowo pomagasz: CEWE za każde zgłoszone zdjęcie przeznacza 10 Euro centów na SOS Wioski Dziecięce na całym świecie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://contest.cewe-fotoksiazka.pl/cewephotoaward-2021?